مدرسین دوره

مدرسین دوره

مشاهده پروفایل

روزبه وثوق‌ احمدی
روزبه وثوق‌ احمدی

مدیر و عضو موسس

دکتر روزبه وثوق احمدی، وکیل متخصص حقوق ورزشی است و عضویت در کمیته حقوقی و اخلاق فدراسیون جهانی کشتی، عضویت در کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، عضویت در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، بنیانگذاری و ریاست کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال ایران، عضویت در کمیته حقوقی کمیته ملی المپیک، وکیل معاضدتی فیفا (FIFA PRO Bono Counsel) و نیز عضویت در کمیته انضباطی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)، از جمله سوابق کاری و حرفه ای ایشان است.

مشاهده پروفایل

امیر ارسلان اسکندری دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه تهران و مسلط به زبان انگلیسی است. ایشان حدوداً دو سال عضو کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون بوده، حدوداً یک سال به عنوان معاون کمیته انضباطی فدراسیون ووشو فعالیت داشته و در حال حاضر عضو فهرست داوران و کمیته‌ی مشورتی انضباطی در فدراسیون جهانی هنرهای رزمی (MMA) است.

پشتیبانی: هرگونه سوال مرتبط با این دوره را میتوانید از روش‌های زیر مطرح کنید:

ارسال پیام در تلگرام: spoleg@

ارسال ایمیل: info@spoleg.com

معرفی دوره

فوتبالمقدماتی
دوره آشنایی با حقوق فوتبال

دوره آشنایی با حقوق فوتبال

معرفی

📑 ثبت‌نام: جهت ثبت‌نام در دوره به قسمت پایین صفحه مراجعه نمایید.


📑 محتوا: در طی این دوره مخاطبان با کاربردی‌ترین مباحث حقوق فوتبال از جمله مراجع حل اختلاف فوتبال و صلاحیت‌های آن‌ها، مقررات مربوط به قراردادهای بازیکنان و باشگاه‌ها از جمله شرایط ثبت بازیکنان، انعقاد قرارداد، فسخ یکطرفه قرارداد و نحوه محاسبه غرامت آشنا می‌شوند. همچنین در طول دوره، تعدادی از پرونده‌های مرتبط در فیفا یا دیوان داوری ورزش مورد بررسی قرار میگیرد.


🔷 مدرسان: مدرسان دوره آقای دکتر روزبه وثوق احمدی و آقای امیر ارسلان اسکندری هستند. معرفی کامل مدرسان در منوی سمت راست این صفحه قرار گرفت است.


🔷 نحوه برگزاری: این دوره شامل برگزاری 4 جلسه 2 و نیم ساعته آنلاین (جمعاً 10 ساعت) خواهد بود. بعد از ثبت نام؛ اطلاعات و نحوه‌ی شرکت در جلسات آنلاین، برای ثبت‌نام کنندگان محترم ارسال خواهد شد. جلسات آنلاین از طریق پلتفرم گوگل میت انجام خواهد شد.


🔷 زمان برگزاری: جلسات دوره در تاریخ‌های چهارشنبه 8 آذر، چهارشنبه 15 آذر، چهارشنبه 22 آذر و چهارشنبه 29 آذر برگزار خواهد شد. زمان برگزاری جلسات از ساعت 17:30 الی 20:00 خواهد بود.


🔷 هزینه: هزینه ثبت‌نام در این دوره‌ در ذیل صفحه و در قسمت ثبت‌نام قابل مشاهده است.


🔷 تخفیف ویژه: دانشجویان محترم و کارآموزان محترم وکالت، از تخفیف 50% برخوردار خواهند بود. همچنین برای افراد معرفی شده از سوی باشگاه‌های فوتبال، تخفیف 30% در نظر گرفته شده است.

بعد از ثبت نام، دانشجویان محترم، کارت دانشجویی (یا هر مدرک مرتبط دیگر) و کارآموزان محترم وکالت، مدرک کارآموزی و افراد معرفی شده از سوی باشگاه‌ها معرفی‌نامه خود را به ID تگرام Spoleg@ ارسال فرمایند.

🔸کد تخفیف 50 درصدی دانشجویان و کارآموزان وکالت: PGOIGBN

🔸کد تخفیف 30 درصدی افراد معرفی شده از سوی باشگاه‌ها: 60LXOKR


🔷 مخاطب و شرکت‌کنندگان: تمامی افراد علاقه‌مند به آشنایی با مباحث حقوق فوتبال، از جمله وکلا و کارآموزان وکالت، دانشجویان، افراد مشغول در باشگاه‌های فوتبال و ایجنت‌ها میتوانند در دوره ثبت‌نام کنند.


📄 صدور گواهی: متقاضیان صدور گواهی‌نامه، پس از حضور فعال در دوره و اتمام آن، لازم است که در آزمون مربوطه که به صورت آنلاین برگزار می‌شود شرکت نمایند و در صورت موفقیت در آزمون، گواهی‌نامه الکترونیک از طرف اسپولگ پس از احراز هویت آنلاین، صادر و در اختیار قرار خواهد گرفت.

دوره پیش‌نیاز: ندارد

سرفصل‌های دوره

برای مشاهده سرفصل، در دوره ثبت‌نام کنید.معرفی سرفصل‌های دوره
1 از 1

ثبت‌ نام دوره

 • spg323

  دوره آشنایی با حقوق فوتبال

  پایان مهلت ثبت‌نام

  مدرس:روزبه وثوق‌ احمدی - امیرارسلان اسکندری

  شهریه: 2,500,000تومان

  تاریخ شروع ثبت‌نام: 18 آبان 1402

  تاریخ پایان ثبت‌نام: 05 آذر 1402

  تاریخ شروع:

  ظرفیت باقی‌مانده: -4 نفر

  تعداد جلسات آنلاین: 4

  چهارشنبه17:30 - 20:00
  چهارشنبه17:30 - 20:00
  چهارشنبه17:30 - 20:00
  چهارشنبه17:30 - 20:00

حقــ نشر © 1400 - کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دفتر حقوق ورزش اسپولگ است.