مدیر و عضو موسس

روزبه وثوق‌ احمدی

روزبه وثوق احمدی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران، ۱۳۸۱) و عضو کانون وکلای بین المللی IBA (از ۱۳۸۹) است.

 ایشان دوره ی کارشناسی خود را سال ۱۳۷۶ در رشته حقوق در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز شروع کرده، و در سال ۱۳۸۳ از مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق بین الملل از دانشگاه تهران مرکز و دیگر بار در سال ۱۳۹۵ از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شده است. روزبه وثوق احمدی تحصیلات تکمیلی خود در رشته "حقوق بین الملل ورزش" را در دانشگاه ISDE مادرید گذرانده و رساله دکتری ایشان با موضوع Digital Transformation in International Law بوده است.

وثوق احمدی از سال ۲۰۰۹ به عضویت کمیته حقوقی و اخلاق فدراسیون جهانی کشتی درآمده و در حال حاضر نیز در آن سمت مشغول به فعالیت است. ایشان از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ به عنوان عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران فعالیت نموده و از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ با سمت عضو کمیته انضباطی، در کنفدراسیون فوتبال آسیا مشغول به کار بوده است. 

ایشان از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ به عنوان بنیانگذار و اولین رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال، در این سمت حضور داشته و عضویت در کمیته حقوق ورزش کمیته ملی المپیک ایران از سال ۱۳۹۷، از جمله سوابق کاری ایشان در زمینه حقوق ورزش است.

روزبه وثوق احمدی در سال 2019 به عنوان یکی از وکلای مورد تایید فیفا جهت وکالت در پرونده های معاضدتی، (FIFA Pro Bono Counsel) انتخاب شده است. 

ایشان در سال 2022 به عنوان عضو کمیته انضباطی فدراسیون جهانی والیبال FIVB انتخاب شده است.